Sevgili Sebati Karakurt'a bu akşamki nefis gösteri ve söyleşisi için, dostumuz Mustafa Seven'e bütün desteği adına, sevgili Haramiler'e de katılımları için yürekten teşekkürler.

Mağara Söyleşilerimizden...
Engin Güneysu'ya fotoğrafın taze bilgileri ve samimi paylaşımları adına, Haramilere de katılımları adına teşekkür ederiz.

Mağara'da Murat Gür Söyleşisi ve Sony akşamı Hatırası.
Kendilerine ve katılan bütün Haramiler'e teşekkürler.

Sevgili Murathan özbek'e ve söyleşiye katılan Haramiler'e yürekten teşekkürler.

Elif Suyabatmaz Mağara'da vizyonları açtı, kendisine ve katılanlara yürekten teşekkürler.

40 Haramiler Mağara'da gerçekleşen Kadir Çivici gösteri ve söyleşisi için kendisine ve katılan Haramiler'e yürekten teşekkürler..

Kayıhan Güven'e teşekkürlerimizle.

Süha Derbent söyleşi için konuğumuzdu.

Merih Akoğul'a ve Zoom İthalat'dan Jirayr Gamsaragan'a keyifli ve öğretici paylaşımları için teşekkür ederiz.
Charles Richards'a samimi paylaşımları için teşekkür ederiz.
15 Kasım 2013 - Ali Engin söyleşisi / Mağara
Ali Engin'e keyifli ve öğretici paylaşımları için teşekkür ederiz.
Sevgili Mustafa Seven'e Mağara'daki samimi paylaşımları adına sonsuz teşekkürler.
 40 Haramiler Adına ali baba.
Mağara'da 3D heyecanı :)

Ender Enön 29 Mart akşamı Mağara'nın konuğu oldu.

Dün akşam Mağara'da gerçekleşen 3D fotoğraf gösterisi ile bize bir boyut daha katan sevgili Ender Enön Harami'ye sonsuz teşekkürler.


Mağara'da 3D heyecanı :)

Ender Enön 29 Mart akşamı Mağara'nın konuğu oldu.

Dün akşam Mağara'da gerçekleşen 3D fotoğraf gösterisi ile bize bir boyut daha katan sevgili Ender Enön Harami'ye sonsuz teşekkürler.


Özcan Ağaoğlu'na ders niteliğindeki tutkulu ve samimi duygularını ve fotoğraflarını bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederiz.

Canon Türkiye'ye güzel prezantasyonları, Zoom İthalat'a destekleri için, Haramilere de katılımları adına çok teşekkürler...

Hasan Hüseyin'e Mağara'da gerçekleştirdiği samimi söyleşi ve paylaştığı değerli tecrübeleri ve bilgisi için teşekkür ederiz.

Atlas Dergisi fotoğrafçısı, doğa tutkunu Hakan Öge Ekim ayında Mağara'nın konuğu oldu. Bu nefis söyleşi için kendisine çok teşekkür ediyoruz.


Lauren Pasha Haskiya liderliğinde İsviçreli fotoğrafçı arkadaşlarımız Mağara'da çok verimli bir söyleşi gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz.


Niko Guido www.nikoguido.com ve Salih Güler www.salihguler.eu  4 Eylül 2012'de Mağara'da istock üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdiler. Yoğun bir katılım gösteren tüm haramilere ve istock ile ilgili tüm bildiklerini aktaran Salih Güler ve Niko Guido'ya çok teşekkür ederiz.

Fikret-Martine Atalay çiftinin Pro Hr Teoman Cimit eşliğindeki Kuzey Vietnam - Yunnan gezisi fotoğraf gösterisi  ve  söyleşisi 13 Şubat 2012'de Mağara'da gerçekleşti. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.2005 yılında ''Breaking News Photography'' dalında Pulitzer ödülünü kazanan Murad Sezer 30 Eylü 2011  günü söyleşi yapmak üzere Mağara'daydı. Kendisine keyifli sohbeti, içten paylaşımları için teşekkür ederiz.

Niko Guido www.nikoguido.com Myanmar'a yaptığı gezinin sunumu ve söyleşisi için 6 Ekim 2011'de Mağara'daydı. Kendisine etkileyici sunumu ve keyifli söyleşisi için teşekkür ederiz.