40 HARAMİLER FOTOGRAF GRUBU

Mağara (Muammer Yanmaz Fotoğraf Stüdyosu) 

0532 272 61 25 - 0532 607 10 40

info@muammeryanmaz.com

Eski Osmanlı Sokak No: 21 1A Mecidiyeköy - İstanbul

Harita bilgi linki

Araba ile tarif: Zincirlikuyu- Mecidiyeköy istikametinde giderken, solda eski Ali Sami Yen Stadyumu'nun inşaatını görünce sağa doğru yanaşın, Murat Muhallebicisi öncesinde bir otobüs durağının yanından cep girişi, köşesinde de kuruyemişçi var. O cepten girdikten soldan yani Akbank'ın solundan devam edin, yol bitimine kadar gidip sağa dönün. Solda ŞOK'u geçtikten sonra 50 metre ilerideki göbekte sağ tarafta A101 Marketi ve çantacıyı göreceksiniz. Çantacının yanından Zertop Sokak'a girişi vardır. Sokağa girin, sokağın bitiminde sağ taraftaki köşe apartmanın en alt katında merdivenlerle inilen bodrum girişindeyiz. Üst katımız bilgisayarcı.Siyah demir parmaklıklarımız var. O zamana kadar park edemediyseniz, o sokağın sonuna ulaştığınızda sağa dönün biraz ileride açık otopark var. (Osmanlı Otoparkı)

Yaya - metrobüs -metro - taksi tarif: Metro ile geliyorsanız, Şişli - Mecidiyeköy durağında inip, metrobüs çıkışından çıkın. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında iniyorsunuz. Her ikisinde de çıkışta sola doğru yürüyüp ışıklardan Aslı Börek'in olduğu tarafa geçin

( Mecidiyeköy Emniyet Binası'nı da sorabilirsiniz) Aslı Börek'in olduğu sokağa girin, ilk sağa dönün, dörtyola gelince de ilk sola dönün ve düz devam edip yine ilk sola dönün. Sola döndüğünüz gibi (Zertop Sokak) hemen soldaki köşe apartmanın en alt katında merdivenlerle inilen bodrum girişindeyiz, giriş apartmanın içinden değil yandan bodrum girişi. Üst katımız bilgisayarcı. Siyah demir parmaklıklarımız var.

Zincirlikuyu istikametinden yaya ya da taksi ile geliyorsanız, Mecidiyeköy Emniyet Binası'nın önünde inin, karakolun yanında Hamurabi Börekçisi var. İkisinin arasındaki sokaktan aşağıya yürüyün ve 2. sola dönün.Sola döndüğünüz gibi (Zertop Sokak) hemen soldaki köşe apartmanın en alt katında merdivenlerle inilen bodrum girişindeyiz, giriş apartmanın içinden değil yandan bodrum girişi. Üst katımız bilgisayarcı. Siyah demir parmaklıklarımız var.

Atölye başlangıç bilgilerinin adresinize gelmesi için...

Etkinliklerden ve yeni dönem açılacak atölyelerden haberdar olmak için http://www.facebook.com/40haramilerfotografgrubu

40 Haramiler;  Bir Güzel insanlar Topluluğu'dur.